AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AMASYA BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCILARI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET TÜRKMEN'E ZİYARETTE BULUNDULAR.

AMASYA BELEDİYESİ BAŞKAN YARDIMCILARI İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ MEHMET TÜRKMEN'E ZİYARETTE BULUNDULAR.

Amasya Belediyesi Belediye Başkanı Başdanışmanı Sayın Ahmet Yenihan, Amasya Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Hasan Şahin ve Meclis Üyesi Sayın Ahmet Çoban İl Millî Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Amasya İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Amasya Belediyesi ile ortaklaşa yürütülen projeler; Belediye birimlerinin eğitim-öğretim sürecinde eğitim kurumlarımıza yapmış oldukları desteklerden ve hizmetlerden duyulan memnuniyet dile getirildi.

İş birlikleri kapsamında yürütülen tüm çalışmalar ve özellikle mesleki eğitim ile yapılabilecek işbirliklerinin dengeli ve verimli yürütülmesinin önemine değinen İl Müdürümüz Mehmet Türkmen: "Kurumlar arası iş birliği ile bir uyum içerisinde kamu görevini yürütmek bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Amasya Belediyesi ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda ve alanlarda imkânlarını çocuklarımız için seferber ediyor. Okullarımızın, eklentilerinin alt yapı hizmetlerini öncelikle yürütüyor. Kamu hizmetleri ve okullarımız için yapmış oldukları çalışmalardan memnuniyet duyuyoruz. Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Sarı'ya teşekkür ediyorum. Nazik ziyaretlerinizden dolayı sizlere de teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum." dedi.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.