AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Amasya Anadolu İmam Hatip Lisesi 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı Düzenledi
![Amasya Anadolu İmam Hatip Lisesi 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı Düzenledi](/meb_iys_dosyalar/2016_09/k_23163101_anasayfa.jpg)
Amasya Anadolu İmam Hatip Lisesi 15 Temmuz Şehitlerini Anma Programı Düzenledi. Belediye Kültür Merkezinde düzenlenen program Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Törende daha sonra, Kur’an-ı Kerim okundu, Mevlidi şerif ve ilahiler seslendirildi. 15 Temmuz Şehitlerini anlatan bir kısa filmin de gösterildiği program tüm Şehitlerimiz için yapılan dua ile son buldu.