AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'81 İLE 81 ANAOKULU PROJESİ' KAPSAMINDA, AMASYALI HEMŞERİMİZ TÜRK TELEKOM INTERNATİONAL GRUBU GENEL MÜDÜRÜ ŞÜKRÜ KUTLU TARAFINDAN İLİMİZE BİR ANAOKULU YAPTIRILIYOR

'81 İLE 81 ANAOKULU PROJESİ' KAPSAMINDA, AMASYALI HEMŞERİMİZ TÜRK TELEKOM INTERNATİONAL GRUBU GENEL MÜDÜRÜ ŞÜKRÜ KUTLU TARAFINDAN İLİMİZE BİR ANAOKULU YAPTIRILIYOR

Sayın Valimiz Mustafa MASATLI ve İş İnsanı Şükrü KUTLU arasında ilimizde 4 derslikli bir anaokulu yaptırılması için protokol imzalandı. Sayın Valimiz Mustafa MASATLI imza töreni öncesinde yaptığı açıklamalarda "Bugün Amasya adına mutluluk verici bir gün yaşıyoruz. Başarılı İş İnsanı Şükrü KUTLU Hemşerimiz rahmeti rahmana kavuşan anne ve babası Ayşe ve Kadir KUTLU adına İlimizde dört derslikli bir anaokulu yaptıracak. Bu anlamlı ve örnek davranışından dolayı kendisine teşekkür ediyor, merhume Ayşe teyzemizi ve merhum Kadir amcamızı da rahmetle yâd ediyoruz." diyen Vali MASATLI, "Bu proje İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinesinde ve İl Özel İdaremizin kontrolörlüğünde kısa sürede tamamlanarak halkımızın hizmetine sunulacaktır. Bu güzel projenin açılışını yapmak da inşallah bizlere kısmet olur. Şükrü Beyin bu davranışının herkese örnek olmasını temenni ediyorum." diyerek sözlerine son verdi. İmza törenin söz alan Şükrü KUTLU ise, Valimiz Mustafa MASATLI'ya bu süreçte gösterdiği ilgi ve destekten ötürü teşekkür ederek, anne ve babasının adının memleketinde bir anaokulunda yaşatılmasından dolayı mutluluk duyduğunu ifade etti.

 Törende son olarak Valimiz Mustafa MASATLI, İş insanı Şükrü KUTLU ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN tarafından anaokulu yapımına ilişkin protokol imzalandı.

17-06-202117-06-202117-06-202117-06-2021

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.