AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
81 ÇALIKUŞU AMASYA E-DERGİMİZİN 2. SAYISI YAYIMLANDI.
![81 ÇALIKUŞU AMASYA E-DERGİMİZİN 2. SAYISI YAYIMLANDI.](/meb_iys_dosyalar/2022_03/09105911_81CALIKUYUKOLAJ2.jpg)
Bakanlığımızca "81 Çalıkuşu (İlin Adı)" elektronik dergi planlaması kapsamında ülkemizin 81 ilinde yapılan çalışmalar İl Millî Eğitim Müdürlükleri tarafından 2 aylık zaman dilimlerinde e-dergi olarak yayımlanıyor. Bu kapsamda Amasya İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak 81 ÇALIKUŞU AMASYA dergisinin 2. sayısını bu hafta itibariyle yayımladık.
E-dergimizin 2. sayısına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://amasyaarge.meb.gov.tr/dergiler/calikusu2/html5forpc.html