AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5. ve 9. sınıflar 2 Kasım Tarihinde Yüz Yüze Eğitime Başlıyor

Bakanlığımızca, yüz yüze ve uzaktan eğitimde aşamalı geçiş planı doğrultusunda 2 Kasım 2020 Pazartesi günü itibarıyla başlayacak üçüncü aşamanın uygulama programı açıklandı. 5 ve 9'uncu sınıflar 2 Kasım 2020 tarihi itibariyle yüz yüze eğitime başlayacak.
5. ve 9. sınıflar 2 Kasım Tarihinde Yüz Yüze Eğitime Başlıyor

Bakanlığımızın (Kovid-19) nedeniyle yaptığı planlamalar doğrultusundaki üçüncü aşamada, yarından itibaren ortaokul 5. ve lise 9. sınıf öğrencileri, yüz yüze eğitime başlayacak. Bakanlığımızın  koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında okullarda aşamalı olarak yüz yüze eğitime geçiş süreci devam ediyor.

Yüz yüze eğitime aşamalı geçiş planı doğrultusunda okullarımızda alınan (Kovid-19) önlemleri de titizlikle takip ediliyor. Bakanlığımızca gönderilen dezenfektan ve temizlik malzemelerinin okullarımıza dağıtımı gerçekleştirildi. Alınan tedbirler konusunda açıklamalarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer Coşkun "Sayın Bakanımız Ziya Selçuk liderliğinde, Bakanlığımızca belirlenen takvim doğrultusunda yüz yüze eğitime kademeli geçiş için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Okullarımızda sürdürülen eğitim faaliyetlerini, alınan önlemleri  yerinde incelemeye devam ediyoruz." dedi. İl Müdürü Coşkun, "2 Kasım itibariyle 5 ve 9'uncu sınıflarımızda haftada iki gün yüz yüze eğitim görmeye başlayacaklar. Hayırlara vesile olmasını temenni ediyor ve öğrencilerimize Hoş Geldiniz diyorum." diyerek sözlerine son verdi.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.