AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nün engelli öğretmen,öğrenci ve velilerimizle birlikte tüm engelli kardeşlerimize mutluluklar getimesini temenni ediyoruz. Milli Eğitim Bakanlığımızca fiziki şartların her geçen gün iyileştirildiği eğitim-öğretim kurumlarımızda engelller bir bir ortadan kalktıkça engelli bir birey de kalmayacaktır.Toplum bilinciyle tüm engeller aşılacak sevgi engelleri bilinçle aşacaktır.![3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ KUTLU OLSUN](/meb_iys_dosyalar/2022_12/02154730_engellilergunu.jpg)