AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Strateji Geliştirme AR-GE Birimi çalışmalarının değerlendirilmesinin yapılması amacıyla toplantı gerçekleştirildi
2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Strateji Geliştirme AR-GE Birimi çalışmalarının değerlendirilmesinin yapılması amacıyla İl Müdürümüz Ömer COŞKUN başkanlığında Strateji Geliştirme Birimi Şube Müdürü Alpaslan KANAR ve birim personelinin katılımı ile toplantı gerçekleştirildi.![2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Strateji Geliştirme AR-GE Birimi çalışmalarının değerlendirilmesinin yapılması amacıyla toplantı gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2021_11/12115159_WhatsApp_Image_2021-11-12_at_11.35.21.jpg)