AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin İlk Gününde Valimiz Sayın Mustafa MASATLI ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN Torumtay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Ettiler.
![2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 2. Döneminin İlk Gününde Valimiz Sayın Mustafa MASATLI ve İl Millî Eğitim Müdürümüz Ömer COŞKUN Torumtay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini Ziyaret Ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/07143424_10voYr.jpg)
İkinci yarıyılın ilk ders gününde öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek yeni eğitim-öğretim dönemini kutladılar. Sonrasında sınıf ziyaretleri yaparak öğrencilerle sohbet ettiler. Ziyaret esnasında öğrencilere çeşitli hediyelerde bulundular.