AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL Başkanlığında Taşova’da Bulunan İlkokul Öğretmenleri İle Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL Başkanlığında Taşova’da Bulunan İlkokul Öğretmenleri İle Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Taşova İlçemizde düzenlenen Eğitim-Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısına Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL’un yanı Taşova Kaymakamı Kudret KURNAZ, İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Taşova İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa TÜMER, Taşova İlçemizde bulunan ilkokul öğretmenleri yer aldı. 

Toplantıda Açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ, ilimizin eğitim durumuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL yaptığı konuşmada şunlara değindi:  “İlimizin üst düzey yöneticisi olarak kamu hizmetlerinin iyi ve etkili bir şekilde devam ettirilmesinden sorumluyum. Eğitim hizmeti de bunlardan bir tanesi. Ancak benim yönetim anlayışıma göre, bunu her fırsatta dile getirmekteyim, eğitim hizmeti en önemli kamu hizmetidir. Bunu şu sebeple dile getiriyorum, eğer eğitim hizmetini layıkıyla yerine getirebilirsek diğer hizmet alanlarındaki işimiz gerçekten kolaylaşıyor. 

Kamu olarak sunduğumuz en önemli hizmet eğitim hizmetiyse doğal olarak sizlerde en önemli personelimizsiniz. Ben böyle düşünüyorum. Ben sadece sizlerle bir arada olduğumda değil, bulunduğum her ortamda bunu dile getiriyorum. Çünkü bu hizmet sizler tarafından layıkıyla yerine getirilirse, bizim aşamayacağımız hiçbir problem yok. Buna canı gönülden inanıyorum. 

Ardından öğretmenlerle birebir fikir alışverişinde ve değerlendirmelerde bulunuldu.

 

03-05-201803-05-201803-05-201803-05-201803-05-201803-05-201803-05-2018

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.