AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL Başkanlığında 2018-2019 Eğitim Öğretim Toplantısı Gerçekleşti

Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL Başkanlığında 2018-2019 Eğitim Öğretim Toplantısı Gerçekleşti

Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL,  başkanlığında Zübeyde Hanım Kurs Merkezi Toplantı Salonunda Okul Müdürleri Toplantısı düzenlendi. Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Müdürlüğümüz İdarecileri ve okul müdürleri yer aldı. 

Açılışın konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz, ilimizin eğitim durumuyla ilgili genel bilgiler vererek değerlendirmelerde bulundu.  

Daha sonrasında Müdürlüğümüz personeli Mustafa ÖRGÜT’ün geçtiğimiz eğitim öğretim döneminde yapılan ve bu dönem yapılacak olan yerel, ulusal ve uluslararası projeler hakkındaki sunumunun ardından Valimiz Sayın Dr. Osman VAROL yaptığı konuşmada ilk olarak ülkemize ve tüm eğitim camiasına hayırlı bir eğitim-öğretim yılı dileklerini iletti. Yapılan toplantının öğretmenlerimizin ve eğitimcilerimizin aklına takılan sorulara ve anlaşılamayan noktalara netlik kazandırmak için gerçekleştirildiğini ifade etti. Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılının fiziksel bir sorun yaşanmadan tamamlandığını belirtti. Milli Eğitim Bakanımızın 15 Ekime kadar açıklayacağı eğitim sistemi ile ilgili yeni yol haritasının da şimdiden tüm eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi. 

 

Sayın Valimizin konuşmasının ardından okul müdürlerinin görüş ve düşüncelerini paylaşmasıyla toplantı sona erdi.

02-10-201802-10-201802-10-201802-10-2018

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.