AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Sayın Dr. Osman Varol, Şehzade Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu'nda Görev Yapan Öğretmenlerle Buluştu

Vali Sayın Dr. Osman Varol, Şehzade Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu'nda Görev Yapan Öğretmenlerle Buluştu

 Vali Sayın Dr. Osman Varol, Şehzade Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okulu'nda görev yapan öğretmenlerle buluştu.

Eşi Funda Varol, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Orbay ile İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu'nun da yer aldığı buluşmada kamu hizmetleri içerisinde en önemli hizmetin eğitim hizmeti olduğuna inandığını belirten Vali Sayın Dr. Osman Varol, "Dolayısıyla en önemli hizmeti sunan öğretmenlerde bana göre en önemli kamu görevlileridir. Eğitimle ilgili meselelerimizi belirli bir noktaya getirdiğimizde bizim diğer hizmet alanlarındaki işimiz çok kolaylaşıyor. Biz bunu çok rahat gözlemleyebiliyoruz" dedi.

Toplumun gelişiminin yükünün eğitimcilerin sırtında olduğuna değinen Vali Sayın Dr. Osman Varol, "Gerçekten sizlerin işinizi iyi yaptığınızda, gönlünüzü ortaya koyarak yaptığınızda birçok şey kolaylaşıyor. Kuşaklar çok iyi yetişiyorlar. Birde bunu özel gereksinimi olan çocuklarımız noktasında değerlendirdiğimizde iş daha da büyük önem kazanıyor" diye konuştu.

Vali Sayın Dr. Osman Varol'un sohbet ettiği öğretmenler ilgisi dolayısıyla kendisine ve beraberindekilere şükranlarını sundular.

25-05-201925-05-201925-05-201925-05-2019

Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü - (0358) 212 29 92 / 93949596

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.