AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Salih IŞIK ´ın Kurban Bayram Mesajı

Vali Salih IŞIK ´ın Kurban Bayram Mesajı

 

                 Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı bir Kurban Bayramı’na daha  hep birlikte ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 

              Bayramlar, bütün acıların paylaşıldığı, yaşlı, engelli, şehit yakını, gazilerimiz gibi toplumumuzun her kesiminden ilgi ve desteğe muhtaç vatandaşlarımıza  karşı gerekli hassasiyetin, saygı, sevgi ve hürmetin  gösterildiği müstesna günler olarak değerlendirilmelidir. Bu anlamlı günlerin; ülkemizin birlik ve beraberliğinin pekişmesine, dünyanın dört bir yanında sıkıntılar içerisinde olan Müslümanların huzura kavuşmasına ve dünya barışının sağlanmasına vesile olması temennisiyle, saygı değer  Amasya halkının, kamu çalışanları ve ailelerinin, vatani görevini yapan er ve erbaşların Mübarek Kurban Bayramını kutlar, sağlık ve mutluluklar diler, bu vesileyle vatanın bölünmezliği, milletimizin bağımsızlığı ve ülkemizin bekası uğruna şehitlik mertebesine ulaşan tüm şehitlerimize Allahtan rahmet kederli ailelerine sabır ve başsağlığı dileklerimi iletiyor, kahraman gazilerimizi ve ailelerini minnet ve şükranla anıyorum.    

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.