AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Türkü Türkü Türkiyem” Adlı Etwinning Projesi Ödüllendirildi

“Türkü Türkü Türkiyem” Adlı Etwinning Projesi Ödüllendirildi

Milli Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü eTwinning Türkiye Koordinatörlüğü tarafından 2009 yılından bu yana yürütülen "eTwinning Avrupa Okul Ortaklıkları Programı" kapsamında gerçekleştirilen projelerin kalite etiketleri, ulusal çapta Ulusal Kalite Etiketi, Avrupa çapında ise Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirilmektedir. Bu bağlamda, müdürlüğümüze bağlı merkez ilçe Atatürk İlkokul’u İngilizce Öğretmeni Tuğçe BATMAZ yapmış olduğu çalışmalarla UDS tarafından Ulusal Kalite Etiketi ile ödüllendirilmiştir.

 

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında ilimizde yaptığı  “Türkü Türkü Türkiyem” adlı 81 ilde eş zamanlı olarak yürütülen eTwinning projesi ile kalite etiketi almayı hak kazanan Tuğçe BATMAZ’a, Ulusal Kalite Etiket Belgesi ve Kalite Etiketi Levhası İl Millî Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ tarafından takdim edildi. Belgelerini veren İl Milli Eğitim Müdürümüz  Dr. Hüseyin GÜNEŞöğretmene gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

09-10-201809-10-2018

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.