AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şiir Pası Etkinliği

Şiir Pası Etkinliği

Amasya İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde öğretmenlerimiz arasında etkileşimi arttırmak ve Covid-19 virüsünün toplumsal etkilerine karşı şiirler yoluyla birbirimize destek olmak "Şiir Pası" etkinliği başlatılmıştır.

Müdürlüğümüze bağlı öğretmenlerimizin evlerinde hazırladıkları videoları ile gerek şiirlerle gerek müzik yoluyla Covid-19 virüsünün toplumsal etkileriniz azaltmayı amaçlayan etkinlik hakkında bilgi veren İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU " Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 virüsünün psikolojik etkilerini azaltmak, öğretmenler olarak birbirimize destek olmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz "Şarkı Pası" etkinliğimizi umarım beğenirsiniz. Şiir pası etkinliği 21 gün sürecek olup 21. gün sonrasında Amasya İlimizdeki tüm öğretmenlerimize şiir pası atılacaktır. Bunun sonrasında ise bu etkinliğe katılmak isteyen öğretmenlerimiz şiirlerini sevdikleri meslektaşları için okuyarak pası onlara atacaktır. Bu nedenle öğretmenlerimizin şiir videolarının çekimlerini yatay formda hazırlamaları önemlidir. Şiir pası etkinliğimizin öncelikle tüm ilimiz ardından tüm ülkemiz ve dünyamızdaki öğretmenlere ulaşarak güçlü bir enerji oluşturmasını diliyoruz.İyi dinlemeler." dedi.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.