AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Dr. Osman VAROL'un Kurban Bayramı Mesajı

Sayın Valimiz Dr. Osman VAROL'un Kurban Bayramı Mesajı

Birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik duygularının en üst seviyede yaşandığı bir Kurban Bayramı'na daha hep birlikte ulaşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, bütün acıların paylaşıldığı, yaşlı, engelli, şehit yakını, gazilerimiz gibi toplumumuzun her kesiminden ilgi ve desteğe muhtaç vatandaşlarımıza karşı gerekli hassasiyetin, saygı, sevgi ve hürmetin gösterildiği müstesna günler olarak değerlendirilmelidir.

Bu anlamlı günlerin; ülkemizin özellikle bu dönemde çok ihtiyacı olan birlik ve beraberliğinin pekişmesine, dünyanın dört yanında sıkıntılar içerisinde olan Müslümanların huzura kavuşmasına ve dünya barışının sağlanmasına vesile olması temennisiyle, saygıdeğer Amasya halkının, kamu çalışanları ve ailelerinin, vatani görevlerini yapan er ve erbaşların Mübarek Kurban Bayramını kutlar, sağlık ve mutluluklar diler, bu vesileyle vatanın bölünmezliği, milletin bağımsızlığı ve ülkemizin bekası uğruna şehitlik mertebesine ulaşana tüm şehitlerimize Allahtan rahmet kederli ailelerine sabır ve başsağlığı dileklerimi iletiyor, kahraman gazilerimizi ve ailelerini minnet ve şükranla anıyorum.

 

 

Dr. Osman VAROL

                                                                                                                                                                                                                                                                                         Vali

 

 

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.