AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Dr. Osman Varol Müftü Mehmed Tevfik Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu

Sayın Valimiz Dr. Osman Varol  Müftü Mehmed Tevfik Ortaokulunda İncelemelerde Bulundu

Okul yöneticilerinden eğitim-öğretim faaliyetleri, öğrencilerin gelişimine yönelik düzenlenen kurslar ve uygulanan projelere ilişkin okul yöneticilerden bilgi alan Sayın Valimize İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU eşlik etti. Sayın Valimiz Varol, dersliklerde buluştuğu öğrencilerle eğitimleri ve gelecek planlamalarıyla ilgili sohbet ederek tavsiyelerde bulundu.İnşası tamamlanan Müftü Mehmed Tevfik Ortaokulu ek binasında da incelemelerde bulunan SAyın Valimiz,derslik ve diğer bölümlerinde inceleme gerçekleştirdiği binanın hayırlı, uğurlu olması dileklerini iletti.

Öğretmenlerle düzenlediği toplantıda 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde ilimizin eğitim alanındaki gelişimine yönelik proje ve çalışmalara büyük önem verdiğini belirterek beklentilerini paylaşan Vali Varol, yeni yıllarını kutladığı öğrenci ve öğretmenlere başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini temennilerini iletti.

31-12-201931-12-201931-12-201931-12-2019

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.