AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzde Sayın Funda Varol'un katılımıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması Düzenlendi

İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle İl Millî Eğitim Müdürlüğü Kadın Personelimiz ile bir araya geldi.
Müdürlüğümüzde Sayın Funda Varol'un katılımıyla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması Düzenlendi

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltıda İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzün kadın personelleri ile bir araya gelen Funda Varol Hanımefendi,  Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren ülkemizin her alanda kalkınarak bugünlere gelmesinde kadınlarımızın büyük payının olduğunu belirtti. Funda Varol, ilk öğretmen olarak yaşamımızda rol alan kadınlarımızın eğitilmesi için kız çocuklarımızın okutulmasının önemine değinerek kadın personellerimiz nezdinde tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutladı.

İl Müdürlüğümüz binasında düzenlenen organizasyonda İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu ile eşi Doç. Dr. Meltem Kösterelioğlu, Garnizon Komutanı Albay Mehmet Atlı'nın eşi Nermin Atlı, İl Jandarma Komutanı Albay Ali Yıldız'ın eşi Gülçin Yıldız, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurcan Yurt Şenel, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Zehra Şahinler, Gümrük Müdürü Gülüstan Pınarbaşı, Yeşilırmak Havzası Kalkınma Birliği Müdürü Yasemin Çoban ile Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri yer aldı.

09-03-202009-03-202009-03-202009-03-202009-03-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.