AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Meslek Lisesinden Gelen Mutlu Çocuk Sesleri" Projesi Kapsamında Meslek Liselerinin Müdürleri İle Toplantı Gerçekleştirildi2023 Eğitim Vizyonunun hedefleri arasında yer alan her okulda tasarım atölyesinin oluşturulması hedefi doğrultusunda, okulların fiziki şartlarına bağlı olarak Tasarım Atölyesi kurulması yakın zamanda gerçekleştirilemeyecek dezavantajlı okullardan seçilen 314 öğrencinin Merzifon Ziya Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde bulunan Çocuk Gelişimi, Güzellik ve Saç Bakım Hizmetleri, Yiyecek İçecek Hizmetleri ve Moda Tasarım Atölyelerinde meslek öğretmenleri rehberliğinde belirlenen konularda üretim yapmalarının sağlanmasını amaçlayan  Meslek Lisesinden Gelen Mutlu Çocuk Sesleri Projesi kapsamında Torumtay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonunda projeye katılan Meslek Liselerinin Müdürleri ile toplantı gerçekleştirildi.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU başkanlığında Millî Eğitim Şube Müdürümüz Emin KORKMAZ, Torumtay Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yaşar BOZATLI, Şehit Gültekin Tırpan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Koray ÖRS, İlduş Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zübeyda KOMAÇ, Amasya İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Murat AKALAN, Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet DÜMEN, Gökhöyük Mesleki ve Teknik Lisesi müdürü Hüseyin Oktay GÜLER'in katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda "Meslek Lisesinden Gelen Mutlu Çocuk Sesleri Projesi" kapsamında atölyelerin ilkokul öğrencileri tarafından kullanılması ve proje faaliyetleri hakkında planlamalar gerçekleştirildi.

05-11-2019

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.