AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merzifon Şehit Komiser Zeynep Sağır İmam Hatip Ortaokulu Uzaktan Eğitim Faaliyetleri

İlimiz Merzifon Şehit Komiser Zeynep Sağır İmam Hatip Ortaokulu Matematik ve Fen ve Teknoloji öğretmenleri uzaktan eğitim sistemi üzerinden öğrencileri ile bir araya geliyor.
Merzifon Şehit Komiser Zeynep Sağır İmam Hatip Ortaokulu Uzaktan Eğitim Faaliyetleri

Matematik öğretmeni Satu Akın, fen ve teknoloji öğretmenleri Emine Akdemir, Müşerref Ülker Şenol ve Beyhan Gözde Karabulut öncülüğünde  uzaktan eğitim canlı olarak başlatılmıştır. 5, 6, 7 ve 8.sınıf öğrencileri her gün uzaktan eğitimle öğretmenleriyle buluşuyor.

Merzifon Şehit Komiser Zeynep Sağır İmam Hatip Ortaokulu öğretmenlerinin faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulunan İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU "Öğretmenlerimizin #Evdekaltürkiyem sloganı ile gerçekleştirdiği eğitim faaliyetinin eş zamanlı olarak gerçekleştirilmesi öğrencilerin anlık geri bildirim alması öğretim kalitesi açısından çok önemli buluyorum. Faaliyeti gerçekleştiren öğretmenlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

30-03-202030-03-202030-03-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.