AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liseye Giriş Sınavı'na (LGS) ve İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Liseye Giriş Sınavı'na (LGS) ve İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, Başkanlığında, Merkezi Sistem Sınavları Ortaöğretime Geçiş Sınavı'na (LGS) ve İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı (İOKBS) Değerlendirme ve Güvenlik Toplantısı Düzenlendi. Toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Müdürlüğümüz Maarif Müfettişlerinin katılımı ile Alptekin Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekleştirildi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu, ilimizde her iki sınava girecek öğrencilere başarı dileyerek sınavın ilimizde sorunsuz olarak tamamlanmasının tek dilekleri olduğunu, ekip olarak yapılacak sınava hazır olduklarını belirterek yapılacak her iki sınavla ilgili alınan önlemlerin hassasiyetle takip edilmesini ve sınavın İl Emniyet Müdürlüğü ile ortaklaşa olarak güvenli bir şekilde gerçekleştirileceğini belirtti.

30-05-2019

Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü - (0358) 212 29 92 / 93949596

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.