AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri Vali Sayın Dr. Osman Varol'a Nezaket Ziyaretinde Bulundu

İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi Öğrencileri Vali Sayın Dr. Osman Varol'a Nezaket Ziyaretinde Bulundu

Samsun İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri ile Amasya Güzel Sanatlar Lisesi Vali Sayın Dr. Osman Varol'a nezaket ziyaretinde bulundu.

"İlkadım'dan Kurtuluşa" adlı proje kapsamında Samsun'dan Amasya'ya gelen İlkadım Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri Vali Sayın Dr. Osman Varol'u ziyaret etti.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının ve Milli Mücadele'nin 100. yılı dolayısıyla hazırladıkları 'İlkadım'dan Kurtuluşa' adlı proje ile kahramanlık türkülerini seslendirmek üzere yola çıkan Samsun Güzel Sanatlar Anadolu Lisesi öğrencileri konserleri öncesi ziyaret ettikleri Vali Sayın Dr. Osman Varol'a projeye ilişkin bilgi verdiler.

Vali Sayın Dr. Osman Varol, kısa bir ney dinletisi de sunan öğrencilere ziyaretleri için teşekkür etti. İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu'nun da yer aldığı ziyarette okul idarecileri ve öğrenciler, ilgisi dolayısıyla Vali Sayın Dr. Osman Varol'a şükranlarını sundu.

23-05-201923-05-201923-05-201923-05-2019

Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü - (0358) 212 29 92 / 93949596

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.