AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz'den Teşekkür Ziyareti

Amasya İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz  Amasya Üniversitesi Amasya Şerefeddin Sabuncuoğlu Eğitim ve Araştırma Hastahanesi Başhekimi Doç. Dr. Seyhan Yılmaz ile birlikte  İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ziyaretinde bulundu.
İl Sağlık Müdürü Dr. Öner Nergiz'den Teşekkür Ziyareti

Covid-19 ile mücadele süresince gerek manevi gerekse sağlık personellerimiz için ihtiyaç duyulan koruyucu yüz siperliği, tek kullanımlık koruyucu önlük ve maske gibi tıbbi malzemelerin üretimini gerçekleştiren İl Millî Eğitim Müdürlüğümüzü ziyaret eden Dr. Öner Nergiz" Pandemi ile mücadelede bütün imkân ve kabiliyetleri ile bizlere destekleyen İl Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde çalışan  personele teşekkür ediyorum." dedi. 

Ziyaretleri için memnuniyetini ileten İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu ise "Bizlerin sağlığı için fedakârca çalışan sağlık personellerimize katkıda bulunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu zorlu süreçte millî eğitim teşkilatı olarak elimizdeki imkan ve kapasite doğrultusunda zorlukları aşmak için ne zaman bir girişimde bulunsak eğitim çalışanlarımızın gönüllü ve özverili desteklerini hissettik. Teşkilatımızın insan sermayesinden aldığımız güçle Millî Eğitim Müdürlüğü olarak vefakâr sağlık çalışanlarımızı azimle desteklemeye devam edeceğiz. İl Sağlık Müdürümüz Dr. Öner Nergiz şahsında tüm sağlık çalışanlarımıza fedakarca hizmetlerinden ötürü  teşekkürlerimizi iletiyoruz. İyi ki varsınız." dedi.

15-05-202015-05-202015-05-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.