AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ’ in 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ’ in 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Mesajı

Sevgili Öğrenciler ve Değerli Öğretmen, Yönetici Arkadaşlarım, Saygıdeğer Veliler

            2016-2017 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem sonuna gelmiş bulunmaktayız. Bir dönem boyunca yoğun bir eğitim öğretim faaliyetini hep beraber yaşadık.

            Geleceğimizin teminatı, mimarları öğrencilerimizin akademik başarıları ve bireysel farklılıkları, yeteneklerini geliştirmek, keşfetmek için bütün taraflar olarak işbirliği içinde samimi bir gayret ve özveri ortaya koydunuz.

            Değerli veliler, öğrencilerimizin her birinin ayrı bir kişiliği ve yeteneği olduğunu unutmadan onları karnede bulunan notları ile değil, bir bütün olarak değerlendirmenizin doğru olacağını ifade etmek isterim.

            Sevgili öğrenciler sizlerde bu tatili ders çalışmak ve ödev yapmaktan uzak, hobilerinizin oluşmasına ve gelişmesine destek olan sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerle değerlendirmenizi isterim. Unutmayınız ki bu etkinlikler sizlerin zihinsel, bedensel ve psiko-sosyal kişiliğinizin, gelişiminde, oluşmasında akademik başarınız hatta ondan daha fazla katkı sağlayacaktır.

 

            15 günlük dinlenme sürecine girerken hepinize, sağlıklı ve mutlu bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.