AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ Başkanlığında Hamamözü Okul Müdürleri İle Sene Başı Eğitim Öğretim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ Başkanlığında Hamamözü Okul Müdürleri İle Sene Başı Eğitim Öğretim Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

        İl Milli Eğitim Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ başkanlığında Hamamözü tüm okul ve kurum müdürlerinin katılımı ile “ 2018-2019 eğitim-öğretim yılı sene başı değerlendirme toplantısı” yapıldı. 

Mevcut durum ve ulaşılması gereken hedefler konusunda değerlendirmeler yapan İl Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ, akademik başarının yanında öğrencilerimize sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetlerle de yeteneklerini keşfedebilecekleri ve kendilerini geliştirebilecekleri ortamların hazırlanması gerektiğinin altını çizdi. 

 

            Okul müdürlerine taşımalı eğitim, ücretsiz kitap dağıtımı, destekleme ve yetiştirme kursları, değerler eğitimi, okul öncesi eğitim,  okul aile birlikleri, okul güvenliği ve eğitim yatırımları konularında bilgiler veren İl Müdürümüz Dr. Hüseyin GÜNEŞ, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının tüm idareci, öğretmen ve öğrencilere hayırlı olması temennisinde bulunarak toplantıyı sonlandırdı.

10-10-201810-10-2018

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.