AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu’nun 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu’nun 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı 1. Yarıyıl Mesajı

Bir eğitim öğretim dönemini tamamladık. Çok çalıştık ve karnelerimizi alarak ara tatile girmeyi hak ettik.

Sevgili öğrenciler, heyecanla beklediğiniz karnelerinizi aldınız. Dönem arasında kendinize, ailenize ve sevdiklerinize zaman ayırarak dinlenelim. Eğitim-Öğretim döneminde fırsat bulamadığınız etkinliklerinizi gerçekleştirmek için harika bir fırsat yakaladınız. Bedensel ve zihinsel açıdan rahatlayarak ikinci dönem için enerjimizi toplayalım. Ancak her gün en az 15 dakika kitap okuyarak okumayı alışkanlık haline getirmeye çalışmak yararınıza olacaktır.

Kıymetli veliler, karne çocuklarımızın onlar için belirlenen hedeflere ne oranda ulaşılıp ulaşılmadığını gösteren sayısal verilerdir. Unutmayınız ki çocuklarımızın asıl değeri onların özünde ve onların bizim çocuklarımız olduğu gerçekleştiğinde saklıdır. Bu anlayışla çocuklarımızla daha fazla zaman geçirebilmek fırsatını değerlendirerek onları bir sonraki döneme motive edelim.

Değerli eğitim yöneticileri ve öğretmen meslektaşlarım, bir dönem boyunca gösterdiğiniz çaba her türlü takdim ötesindedir. Çocuklarımızın yetişmesinde gösterdiğiniz gayretten ötürü her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

 

Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi tatiller dilerim.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.