AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ´in Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ´in Ramazan Bayramı Mesajı

Dinimizin rahmet, merhamet ve bereket ayı olarak nitelediği mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak; milletçe muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmanın sevincini hep beraber yaşıyoruz.

      Gönüllerimizi sevginin, saygının, hoşgörünün, merhametin, yardımlaşmanın, barış ve kardeşliğin ışıklarıyla aydınlatan bayramlarımız, aynı zamanda iyilik ve güzelliklere açılan birer kapıdır.

         Birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, toplumsal barışın güçlenmesine, dargınların barışmasına, sosyal dayanışmanın, sevgi, saygı ve hoşgörü anlayışının zirveye yaptığı katkıları dolasıyla, fert ve toplum hayatımızda özel bir yere sahip, müstesna günlerimizden Ramazan Bayramına; milletçe, ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

          Bu vesile ile Ramazan Bayramının tüm çalışanlarımıza, öğrencilerimize, velilerimize, ülkemize, milletimize, İslam âlemi ve tüm dünyaya sevgi, barış ve huzur getirmesini diler, sevgilerimi sunarım.

 

Dr. Hüseyin GÜNEŞ
İl Milli Eğitim Müdürü

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.