AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Çeltek Madeni Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU  Suluova Çeltek Madeni Ortaokulu'nu ziyaret ederek okulda yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve çalışmalar ile ilgili incelemelerde bulundu.
İl Millî Eğitim Müdürümüz Çeltek Madeni Ortaokulunu Ziyaret Etti

İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, İlimiz Suluova İlçesi Çeltek Madeni Ortaokulu'nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İlçe Millî Eğitim Müdürü Ahmet DAVU'nun da eşlik ettiği ziyarette  yürütülen eğitim-öğretim faaliyetleri ve çalışmalar ile ilgili Okul Müdürü Serkan GÜNAYDIN'dan bilgi aldı. Ziyaret esnasında öğretmenlerle toplantı gerçekleştiren İl Müdürümüz, Bakanlığımızın hazırladığı 2023 Vizyon Belgesi çerçevesinde öngörülen çalışma ve hedeflere değinerek idareci ve öğretmenlere bu konuya dair beklentilerini ifade etti.

Ülkemizin hedeflediği aydınlık yarınlara ulaşması ve dünyada söz sahibi olmasında öğretmenlerimizin ellerinde şekillenen öğrencilerimizin büyük rolü ve katkısı olacağına değinen İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, fırsat buldukça okul ziyaretlerinde bulunduğunu, öğretmen ve öğrencilerle aynı havayı teneffüs ettiğini belirterek; yapılacak her güzel çalışmada imkânlar dahilinde öğretmenlerimizin destekçisi olacağına ve yanlarında yer alacağına vurgu yaptı.

Sınıfları dolaşarak öğrencilerle de yakından ilgilenen İl Müdürümüz, öğrencilerden gösterdikleri çabaların, harcamış oldukları emeklerin hiçbir zaman boşa gitmeyeceğini bilmelerini isteyerek; Onlara derslerinin yanında sanatsal, sportif ve kültürel etkinliklere zaman ayırmaları tavsiyesinde bulundu.

3-A Sınıfında oluşturulan zeka oyunları köşesinde öğrencilerle birlikte oyun oynayan ve "Kitabımı okuyorum, tavuğumu besliyorum " köşesinde ise kitap okuyan öğrencilerin keselerine mısır taneleri bırakan İl Müdürümüz, ayrıca 12-18 Aralık Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle kurulan tezgahtaki sembolik sebze ve meyveleri inceleyerek; öğrencilerimizin küçük yaşlardan itibaren gıdadan sanayiye her alanda yerli üretime sahip çıkma ve tüketme konusunda bir alışkanlık kazanabilmelerinin önemine dikkat çekti.

Ziyaretlerinin denetim amaçlı olmadığının altını çizen ve programı elverdiği ölçüde Amasya'da görev yapan bütün öğretmenlerle bir araya gelmek arzusunda olduğunu söyleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU, idareci, öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerinde bulunarak okuldan ayrıldı.

13-12-201913-12-201913-12-201913-12-201913-12-201913-12-201913-12-201913-12-201913-12-2019

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.