AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Evde Kal Müzikle Kal

Evde Kal Müzikle Kal

İlimiz Ziyapaşa Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri ilgi ve yeteneklerinin ışığında yerleşik bir kurum kültürünün bir yansıması olarak müzikle bir araya geldiler. Yolu bir şekilde Ziyapaşa ortaokulundan geçenlerin yetenekleriyle oluşturulmuş olan parçalar Evde Müzikle Kal sloganıyla Covid -19 salgınının yaşandığı bu günlerde öğrencilerimize ve öğretmenlerimize birliktelik mesajı verdiler.

 

2023 Eğitim Vizyonunun somut bir örneği olan bu çalışmada öğretmen ve öğrencilerimiz okuldaki rollerinin dışında yeteneklerini müzik yoluyla ifade etme fırsatı yaratmışlardır. Okullarımızda akademik başarının yanı sıra sosyal etkinlere de yer verilmesi kurum kültürünün oluşmasına ve öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, velilerimizin ve okul personelinin,  aidiyet geliştirmelerini de sağlamaktadır. Aynı zamanda da okullarımızın yetenek halkaları oluşturarak birlikte öğrenme ve üretme ekosistemine dönüşmelerini sağlamaktadır. Çalışmada yer alan öğrenci ve öğretmenlerimizi kutluyor çalışmalarının geniş kitlelerce beğenileceğini ümit ediyoruz.

Öğrenciler: http://ziyapasaortaokulu.meb.k12.tr/icerikler/muzik-tutkuna-engel-olma_9624538.html

Öğretmenler: http://ziyapasaortaokulu.meb.k12.tr/icerikler/ogretmenlerimizden-gelenler_9634461.html

 

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.