AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Emniyet Çalışanlarına Koruyucu Siperlik

Emniyet Çalışanlarına Koruyucu Siperlik

Millî Eğitim Bakanımız Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk, Polis Haftası dolayısıyla, Bilim ve Sanat Merkezlerinde (BİLSEM) üretilen yüz koruyucu siperliklerin emniyet güçlerine ücretsiz olarak ulaştırılacağını duyurmuştu. Bu doğrultuda Merkez Şehit Ferhat Ünelli Bilim Sanat Merkezi ve Merzifon Atatürk Bilim Sanat Merkezi tarafından koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Polis Haftası nedeniyle emniyet çalışanlarımız için 3D yazıcıyla ürettiği yüz koruyucu siperlik maskeler, İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker Kösterelioğlu tarafından İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut'a makamında teslim edildi.

Siperlik maskeleri teslim alan İl Emniyet Müdürü Fahri Bulut ise, "Şehir giriş ve çıkışlarında kontrollerimiz ve uygulamalarımız aralıksız sürüyor. Çalışma arkadaşlarımız vatandaşlarla birebir muhatap oluyorlar, Bu kontrolleri yaparken de tedbirlerimizi en üst seviyede almamız gerekiyor. Bu vesileyle bu tip siperlikler bizim için çok önemli. Bu duyarlı davranışlarından dolayı İl Millî Eğitim Müdürlüğüne ve BİLSEM'e çok teşekkür ederiz." şeklinde konuştu.

 

 

17-04-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.