AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği Üyeleri İl Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti

Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği Üyeleri İl Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti

Kuruluş amacı Ulusal ve uluslararası 'Eğitim' etkinlikleri düzenlemek, eğitimcileri nitelikli meslek odası yapılandırmasına kavuşturmak ve teorisyenleri ve uygulayıcıları aynı platformda buluşturarak, bilimsel düşünme ve sorgulama yetilerini kullanan, bilgi, değer ve teknoloji üretebilen nesillerin yetiştirilmesini desteklemek olan Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) üyeleri İl Millî Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLUNU'nu makamında ziyaret etti.

İlimiz genelinde yürütülen eğitim öğretim faalietleri hakkında EYUDER heyeti ile görüş alış verişinde bulunan İl Müdürümüz nazik ziyaretleri için teşekkürlerini ilettikten son ülkemizde 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında eğitimin tüm bileşenlerinde bir dönüşüm ve gelişim süreci yaşandığı bu günlerde sivil toplum kuruluşlarının eğitimle ilgili karar alma süreçlerinde yer almalarının önemli olduğunu belirtti.

27-02-202027-02-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.