AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Başarı Belgeleri Verildi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Başarı Belgeleri Verildi

Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü Anadolu imam hatip liseleri/ortaokulları vizyon belgesi bağlamında "eğitim ortamları ve fiziki imkanlar, öğretmenler ve eğitim yöneticileri mesleki gelişimi; akademik gelişim, kariyer planlama ve üniversiteye hazırlık çalışmaları; öğrencilerin mesleki gelişimi; değerler eğitimi, bilim, sanat spor ve sosyal-kültürel etkinlikler; okul tarafından gerçekleştirilen örnek ve özgün uygulamalar/projeler ile izleme ve değerlendirme alanlarında 2018-2019 eğitim-öğretim yılında altı (6) aylık Kalite Takip Sistemi (KTS) sürecinde Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı okullarımız değerlendirmeye tabi tutuldular.

Amasya'da dereceye giren okullarımız şöyle sıralandı:

1.Gümüşhacıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.Göynücek Şehit İsmail Kara Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.Amasya Bülbül Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi

4.Gümüşhacıköy İmam Hatip Ortaokulu

5.Amasya Türk Telekom Anadolu İmam Hatip Lisesi 

Merkezde dereceye giren okullarımızdan Amasya Bülbül Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi okul müdürü Nuri Sait ALTUN ve Amasya Türk Telekom Anadolu İmam Hatip Lisesi okul müdürü Yücel YÜCE, Başarı Belgelerini İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU'ndan aldılar.

İl Millî Eğitim Müdürümüz, dereceye giren okullarımızı kutladı ve başarılar diledi.

20-09-201920-09-201920-09-2019

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.