AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Çocuklar İçin Felsefe Eğitici Eğitimi" ve "Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı" Projeleri İmzalandıİl Müdürlüğümüz tarafından Orta Karadeniz Kalkınma Ajansına  2019 Teknik Destek Başvuruları kapsamında sunmuş olduğumuz "Çocuklar İçin Felsefe Eğitici Eğitimi" ve "Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı" projelerimizin sözleşmeleri İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU ve Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Amasya Ofisi Koordinatörü Erdin GÜDEN tarafından imzalanmıştır. 

Çocuklar İçin Felsefe Eğitici Eğtimi projesi ile 30 okul öncesi ve 30 sınıf öğretmenine eğitim verilecektir. Çocuklarımızın eleştirel düşünme, analitik düşünme becerileri ve problem çözme becerilerini geliştirmeyi hedefleyen eğitim sonucunda öğretmenlerimiz sorgulama temelli ders işleme tekniklerini sınıflarında kullanabilme becerisi kazanacaklardır.Eğitim süresi 30 saat olarak planlanmıştır. 

Eğitim Yöneticisi Geliştirme Programı projemizle birlikte okul yöneticilerimiz olumlu okul iklimi oluşturma, delegasyon, etkili iletişim, meslektaş koçluğu,geri bildirim  ve yönetişim becerileri konularında 80 saatlik uygulamalı eğitimler alacaklardır.

 

13-02-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.