AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Bizim Çocuklar" Projesi’nin Tanıtımı Yapıldı

“Bizim Çocuklar" Projesi’nin Tanıtımı Yapıldı

Sayın Valimiz Dr. Osman VAROL, Müdürlüğümüz tarafından Amasya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulunda düzenlenen “Bizim Çocuklar Projesi” tanıtım toplantısına katıldı. Toplantıya Sayın Valimizin yanı sıra Tugay Komutanı Zafer UĞUR, Belediye Başkanı Cafer ÖZDEMİR, Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin ORBAY, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Hüseyin GÜNEŞ, İl Müdürleri, Okul Müdürleri ve Öğretmenler katıldılar.

 

                Toplantıda konuşma yapan Dr. Hüseyin GÜNEŞ, Amasya Milli Eğitim Müdürlüğü olarak birçok proje yapıyoruz ve bu projeleri eğitim öğretimin gelişmesini sağlayıcı yönde sizlerle birlikte yürütüyoruz. Burada ortaya koyacağımız projeler Sayın Valimizin güdümünde, onun rehberliğinde, kendisinin bilgileri doğrultusunda hazırladığımız birisi bilimsel içeriği olan teknolojiye katkı sunacak bir projemizdir. Diğeri de sosyal sorumluluk alanında Milli Eğitim Müdürlüğü olarak yapacağımız en güzel projelerin başında gelmektedir. Biliyorsunuz eğitim öğretimi artık ezbercilikten uzaklaştırmak istiyoruz. Eğitim öğretimin bizzat üretime dönüşmesini istiyoruz. Çocuklarımızın bir şeyler ortaya çıkarmasını kendi yaş gruplarında kapasiteleri çerçevesinde ortaya ürünler çıkarmasını istiyoruz. Sayın Valimize vermiş oldukları katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

14-12-201714-12-201714-12-201714-12-201714-12-201714-12-2017

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.