AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Amasya Üniversitesi ile Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Amasya Üniversitesi ile Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Merzifon Şehit Ahmet Özsoy Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu Müdürlüğünce Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün "İmam Hatip Okulları Vizyon Belgesi", Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Eğitim Vizyon Belgesi ve Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün ADEP( Akademik Destek Programı) uygulaması kapsamında hazırlanan İş Birliği Protokolü Amasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman ELMACI ve İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU tarafından imzalandı.

Uygulanacak bu protokol ile Amasya Üniversitesi öğretim üyeleri ile okulumuz öğrencilerinin sosyal ve fen bilimleri alanında ortak çalışmalar yürütmeleri amaçlanmıştır.

Bu çalışmalarda öğrencilerin ilgi ve yetenekleri, ihtiyaç ve beklentileri ile programın hedefleri göz önünde bulundurularak temalarla/disiplinlerle ilgili okumalar (kitap, makale, hikâye, şiir, film); konferans, panel, söyleşi, seminer, çalıştay, proje hazırlama, atölye çalışması, sunum, iyi örnek paylaşımı, seyahat, ziyaret gibi etkinlikler seçilerek farklı uygulamalar yoluyla gerçekleştirilecektir.

09-12-2019 

 

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.