AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Amasya Üniversitesi ile Bilsem Protokolü İmzalandı

Amasya Üniversitesi ile Müdürlüğümüz arasında Özel Yetenekli Öğrencilerin Eğitimine İlişkin İş Birliği Protokolü Amasya Üniversitesinde düzenlenen tören ile imzalandı.
Amasya Üniversitesi ile Bilsem Protokolü İmzalandı

Bilim ve Sanat Merkezlerinde öğrenim görmekte olan öğrencilerimize sunulan eğitimin niteliğini artırmak ve eğitim gören öğrencilerimizin güncel bilimsel ve teknolojik gelişmeler doğrultusunda Amasya Üniversitesinin imkân ve deneyimlerinden yararlanmasını amaçlayan iş birliği protokolü Amasya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Süleyman ELMACI ile İl Millî Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU tarafından imzalanmıştır.

Protokol kapsamında Bilsem Öğrencileri Amasya Üniversitesinin laboratuvar ve araştırma merkezlerinden imkânlar dahilinde yararlanabilecek, Bilsem öğretmen ve öğrencilerine akademik alanda dersler verilecek, öğrenci ve öğretmenlere patent/faydalı model, marka, tasaraım ve ürün bilinci konularında eğitimlar verip Üniversite tarafından destekleneceklerdir.

18-11-201918-11-2019

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.