AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Amasya, Tokat ve Sivas İl Milli Eğitim Müdürlükleri arasında "Eğitimde İyi Örnekler Buluşması 2020" kapsamında bölgesel işbirliği protokolü imzalandı.

Amasya, Tokat ve Sivas İl Milli Eğitim Müdürlükleri arasında

"Eğitimde İyi Örnekler Buluşması 2020" çalışması ile, Amasya, Tokat, Sivas, illerinde görev yapmakta olan yönetici ve öğretmenler arasında bölgesel işbirliği gerçekleştirilecektir. Bu amaçla Amasya İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU,  Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Murat KÜÇÜKALİ ve Sivas İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık SAVAŞÇI arasında işbirliği protokolü imzalanmıştır.

2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde "Eğitimde İyi Örnekler Buluşması 2020" çalışması, sabır, emek, samimiyet ve fedakarlık isteyen uzun bir süreç olan eğitim öğretim konusundaki atılım ve şahlanış stratejimize katkı sunacaktır. Bu kapsamda illerimizde belirlenen 5 kategoride çalışma yapan yönetici ve öğretmenlerimize gerek bireysel gerekse de grup halinde çalışmalarını sergileyecekleri bir alan yaratılmış olacaktır. 3 farklı ilde yönetici ve öğretmenlerimizin iyi, güncel ve örnek çalışmalarını sergileyerek birbirine model olmaları ayrıca gerçekleştirilecek ortak çalışmalar ile yönetici ve öğretmenler arasında paylaşım ve etkileşimi arttıracaktır.

 "Eğitimde İyi Örnekler Buluşması 2020" çalışması 5 farklı kategoride düzenlenecektir. Bu kategoriler:

1.      Öğretim Yöntem ve Teknikleri,

2.      Bilimsel ve Teknolojik Faaliyetler,

3.      Kurumsal Kapasitenin Geliştirilmesi,

4.      Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme,

5.      Olumlu Tutum ve Davranışların Geliştirilmesi

şeklinde sıralanmaktadır.

Amasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü "Eğitimde İyi Örnekler Buluşması 2020" Bölgesel Ödül Törenine ev sahipliği yapacaktır.

25-12-201925-12-201925-12-2019

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.