AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Amasya ili 2019 yılı Proje Hazırlıkları Bilgilendirme Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU başkanlığında düzenlendi

Amasya ili 2019 yılı Proje Hazırlıkları Bilgilendirme Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürümüz Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU başkanlığında düzenlendi

Amasya ili 2019 yılı Proje Hazırlıkları Bilgilendirme Toplantısı Macit Zeren Fen Lisesi Konferans Salonu’nda İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Şube Müdürü Hakkı DEĞERLİ, okul/kurum yöneticileri ile okul/kurum proje ekipleri katıldı.

Toplantıda il merkezi ve ilçelerin gelecek dönemde açılması muhtemel hibe programlarından azami faydayı sağlamaları için proje hazırlıklarına başlamaları hususunda görüşmelerde bulunulmuştur.

İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. İlker KÖSTERELİOĞLU’nun açılış konuşmaları ile başlayan Proje Hazırlıkları Bilgilendirme Toplantısı okul ve kurumlarımızın proje hazırlıklarında hangi alanlarda çalışma yapılması gerektiği konusunda bilgilendirme sunumu gerçekleştirilmiştir.

Okul ve kurumlarımızın proje çalışmalarının Müdürlüğümüz AR-GE Birimi Koordinasyonunda devam etmesi ve 2023 Eğitim Vizyonu göz önünde bulundurularak projelerin değerlendirilmesi ve hazırlanması belirtilmiştir.

07-05-2019

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.