AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Amasya İl Milli Eğitim Eski Müdürü Muharrem Aykan Emekli Oldu

Amasya İl Milli Eğitim Eski  Müdürü Muharrem Aykan Emekli Oldu

 Muharrem AYKAN; 1952 yılında Çorum Merkez Eskice Köyünde doğdu. Evli, 5 çocuklu babası.  İlkokulu kendi köyü olan Eskice Köyünde, Ortaöğretimi ve Lise Öğrenimini 1974 yılında Çorum İmam Hatip Lisesinden mezun oldu.  Yükseköğrenimini ise Kayseri Yüksek İslam Enstitüsünde 1982 yılında bitirdi.

32 yıl idareci olarak çalışırken, Milli Eğitim Bakanlığının açmış olduğu Mesleki Eğitim, Eğitim Öğretim ve diğer konularda çok sayıda Hizmet içi eğitim seminerlerine katılmış ve çok sayıda başarı belgesi aldı. Çeşitli mesleki alanda, toplantı, seminer, konferans ve panellerde görev aldı. Eğitim Öğretim ve Mesleki alanlarda bilgi ve tecrübesini geliştirmek üzere, İspanya, Fransa, Yugoslavya ve Bosna Hersek Ülkelerine gitti.

                Bir Eğitim duayeni olan, Aykan; 41 yıllık Meslek hayatında, bir idareci olarak çalıştığı kurumlarda; başarılı, dürüst, çalışkan ve arkadaşlar arasında sevilen ve sayılan kişi olarak tanınmaktadır.

             Çalıştığı iller olan; Samsun, Amasya, Çorum Alaca, Kayseri, Çankırı Şabanözü il ve ilçelerinde görev yaptığı yerlerde Valiler, Kaymakamlar ve Bakanlığımız Merkez teşkilatın da bulunan tüm idareciler ve diğer personel ile İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Müdür Yardımcıları Şube Müdürleri Okul Müdürleri Öğretmenler Şef, Memur, Hizmetli ve diğer personel eş ve dostlarından kendi köylülerine de hepsinden helallik istemektedir haklarını helal etsinler der. Kendi de hakkını helal etmektedir.

 

                Aykan’a; bundan sonraki sivil hayatında, başarılar diler, sağlıklı huzurlu ve mutlu yıllar temenni ederiz.

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.