AMASYA İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Amasya Elmamızı ve Teşekkür Mektubumuzu EBA TV'ye Gönderdik

Amasya Elmamızı ve Teşekkür Mektubumuzu EBA TV'ye Gönderdik

Ülkemiz ve dünyanın hemen hemen her ülkesi bilindiği üzere koronovirüsle mücadele etmektedir. Bu sıkıntılı günlerin bir an önce atlatılabilmesi için uyulması gereken kuralların en önemlisi şüphesiz evde kalarak kalabalık ortamlardan uzak durmaktır. Bu zor süreçte Sayın Millî Eğitim Bakanımız Prof. Dr. Ziya SELÇUK'un büyük gayretleriyle çok kısa bir sürede faaliyete başlayan ve okulu evimize getiren EBA TV, kısa sürede tüm halkımızın beğenisini ve takdirini kazanmıştır.

Amasya İl Millî Eğitim Müdürlüğü olarak bizler de öğrencilerimizin bu süreçteki eğitim öğretim ihtiyacını karşılayan EBA TV'de; evlerinden uzakta, fedakâr bir şekilde görev yapan çok kıymetli öğretmenlerimize olan minnettarlığımızı göstermek istedik. Bu zor zamanlarında onlara hem teşekkür etmek hem de ağızlarında hoş bir tat bırakmak için her gün evimize EBA TV ekranlarından konuk olan bu güzide öğretmenlerimize, Amasya halkımızın konukseverliğini göstermek için ilimizdeki tüm öğretmenler adına hazırladığımız Amasya misket elmalarını teşekkür mektubumuzla birlikte gönderdik.  

Herkes gibi bizler de bu zor günlerde üzerimize düşen görevleri yapmaya devam ediyoruz ve elbette devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle başta Amasya'mız olmak üzere ülkemize ve tüm dünyaya bilgi, sağlık, mutluluk ve esenlik dolu bir gelecek diliyoruz.

15-04-202015-04-202015-04-2020

Hızırpaşa Mah. İstasyon Cad. No72 05100 Merkez/AMASYA - (0358) 211 04 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.